french-fries1Ustalenie weselnego menu, to dla pary młodej nie lada wyzwanie. Wpasowanie się w smakowe gusta wszystkich gości jest niemożliwe, więc trzeba zadbać o różnorodność potraw. Dlatego oprócz tradycyjnych dań, sałatek, czy ciast warto zdecydować się na uniwersalną przekąskę, uwielbianą zarówno przez dorosłych weselników, jak i dzieci, również chcące zjeść coś pysznego.

Propozycją dania, lubianego przez większość osób są frytki. Podczas wesela mogą być one podane jako alternatywa do ziemniaków w trakcie głównego dania, ale można też zdecydować się na nie jako osobny posiłek serwowany wieczorem. Frytki doskonale komponują się z mięsnymi potrawami i świeżymi surówkami. Warto pomyśleć również o pewnej awangardzie i podać frytki solo, a smak uzupełnić sosami i dipami. Najodpowiedniejsze do tego są frytki belgijskie.

Dla pary młodej zainteresowanej podaniem frytek na swoim weselu, z pełną odpowiedzialnością można polecić producenta oferującego sprzedaż gastronomiczną, jak i detaliczną ziemniaczanych przysmaków – Farm Frites. Frytki belgijskie z http://www.farmfrites.pl/ to nowość na rynku, charakteryzująca się większym rozmiarem oraz grubością. Z pewnością goście będą zachwyceni tą niestandardową przekąską.

Jeśli jednak zdecydujemy się na tradycyjne frytki, producent zapewnia szeroki wybór frytek mrożonych i świeżych – karbowanych, tradycyjnych lub cienkich typu fast food. Ponadto w ofercie można znaleźć ziemniaki pod różnymi postaciami – talarki, połówki, a także przekąski i appetizery – chipsy, krążki cebulowe lub ser w panierce. Te produkty również są odpowiednie do urozmaicenia menu. Dzięki Farm Frites możemy sami skomponować zestaw na weselne danie, ponieważ firma w swojej ofercie ma skrzydełka, stripsy i nuggetsy z kurczaka, doskonale nadające się do podania razem z frytkami.

Farm Frites zapewnia o wysokiej jakości swoich produktów, dzięki zastosowaniu rygorystycznych metod selekcji ziemniaków, a także specjalnych wymogów podczas procesu produkcji. Wszystko to sprawia, że do sprzedaży trafiają wyroby, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.