Witajcie moi Drodzy. Macie ochotę na konkurs? Ależ bardzo proszę :) Ogłaszam jesienny konkurs, w którym do wygrania jest paczka znakomitych produktów od Slow Paczka​. Co trzeba zrobić by mieć szansę na nagrodę?

Oto zasady:

1. Musisz lubić profil PrzekaskinaImpreze na Facebooku:D
2. Należy udostępnić ten post na swojej tablicy.
3. W komentarzu do postu dotyczącego konkursu lub na tej stronie należy dokończyć zdanie: „Moja ulubiona przekąska/danie/deser kojarzący się z jesienią to: ”

Nagrody

Spośród wszystkich komentarzy wybiorę najciekawszą moim zdaniem propozycję i wybrana osoba otrzyma zestaw fantastycznych produktów:

1. Powidła z węgierek z przetwórmi Gryszczeniówka – bez dodatków, same śliwki węgierki, smażone tradycyjnie na wolnym ogniu.
2. Konfitura z czarnych jagód od Matecznika – pełne witamin i składników mineralnych, doskonałe na jesienną pogodę.
3. Ciasteczka kokosowo-kakaowe od Niewinnie Słodko – same naturalne składniki, bez wzmacniaczy i aromatów.
4. Młody mielony jęczmień od Dary Natury – samo zdrowie w zielonym proszku, idealnym do jesiennych koktajli.
5. Ekstrakt z kwiatów czarnego bzu z Ogródka Dziadunia – samo zdrowie na jesienną pluchę.

Ponadto, spośród wszystkich odpowiedzi wylosuję nagrodę dodatkową: książkę „Superżywność. Jedzenie i medycyna przyszłości” Davida Wolfe. To przegląd produktów, które wzmacniają zdrowie i przedłużają życie. Warto przeczytać!

*Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany, czy wspierany przez właściciela Serwisu Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursu. Celem Konkursu jest promocja i reklama marki Organizatora.